Beijumerkoor zoekt leden

Het Beijumerkoor zoekt nieuwe leden.

Hierbij wat meer informatie over ons koor. We repeteren op donderdag ochtend van 10.15-12.00 uur in de Bosshardt-koepel achter de Aldi aan de amkemaheerd 481a.

We zingen van alles: kerstliederen en Nederlandse liederen, Engelse en Groningse liederen enzovoorts.We treden nu drie keer op per jaar maar dit jaar misschien vier keer. Ons koor bestaat uit mannen en vrouwen die graag willen zingen, maar staat ook open om mensen te helpen om te leren zingen. Je mag twee keer gewoon meedoen daarna krijg je een stemoefening  .

We zingen nu drie keer per maand. We willen graag vaker, maar dan wel met meer mensen. Onze dirigente en pianiste is Inez Heikoop (ook uit Beijum). Wil je je aanmelden of meer informatie? Kom langs in de Bosshardt-koepel tijdens onze repetities. De financiële bijdrage is voor leden momenteel 8-10 euro per maand.

Met vriendelijke groet, Fredy Riensema